Vaše zpětná vazba ....                                                                                                                                                        Také byste se rádi podělili o své zkušenosti a třeba tím inspirovali ostatní? Napište mi krátkou referenci na mail a já ji sem ráda zkopíruji 

Marie D., (odeznění migrén):

" Pravidelné aromaterapeutické masáže mi přináší fyzické a psychické uvonění, umožňují mi oprostit se od každodenního stresu a shonu, a myšlenky nasměrovat pouze k sobě. 

Lenka S., 47 let, masérka  (uvolnění krční páteře):

"Před 10-ti lety jsem měla úraz na kole, z něhož mi zůstaly problémy s krční páteří. Bolesti jsem se snažila zbavit protahovacím cvičením, parafínovými zábaly, elektroléčbou a klasickými masážemi, což zabíralo vždy jen na chvíli. Po 2 terapiích se mi hybnost krku tak výrazně zlepšila, že si bolest už vůbec neuvědomuji.  KST jsem vyzkoušela i kvůli onemocnění virózou, jelikož jsem nechtěla zůstat ležet doma, ale věnovat se práci. A pouze 1 ošetření mi stačilo k uzdravení, sice rýma ještě 2 dny doznívala, ale vůbec mě už neobtěžovala tak, jako v den KST.  Za vše tímto Ivance děkuji a těším se na další návštěvy, které mě dobíjí pozitivní energií. Z každé návštěvy jsem totiž odcházela jako znovuzrozená."

Petra L. (uzdravení lokte):

"Chtěla bych moc poděkovat paní Ivance, její terapie je úžasná. Již rok mám šílené problémy s tenisovým loktem, nejdříve jsem zkoušela klasickou léčbu (obstřiky,sádra,laser,kryo) pomohlo to jen dokud jsem byla na neschopence a po návratu do práce se to nejen vrátilo, ale dokonce zhoršilo. Byla jsem tak zoufalá, že jsem hledala cokoliv. Náhodou jsem narazila na kraniosakrální terapii a musím říct, že to opravdu zabralo. Člověk nesmí čekat zázrak hned napoprvé, ale postupně se zlepšuje nejen loket, ale celkově se cítím moc dobře. A i kdyby mně náhodou už nic nebolelo, tak na terapii budu chodit, protože je to prostě super." 

Markéta Š., finanční kontrolor (uvolnění):

"Aroma masáž mi přináší čas pro sebe, uvolnění, relax a útěk do jiného světa. Oceňuji intuitivní výběr aroma olejů a tím pro mne v tu chvíli ideální kombinaci. 

Dana P., administrativní pracovnice (napojení dítě - matka):

"Naše 4 letá dcerka měla období, kdy se pořád vztekala, měla šílené záchvaty, kdy byla zlá, mlátila nás, házela s věcmi a nic nepomáhalo. Všichni kolem mě mi říkali, že je to prostě období vzdoru, kterým si prochází hodně dětí. Takže jsem čekala, až to přejde. Bohužel se potom přidal další problém, a to zdravotní a já už jsem nevěděla kudy kam. Na doporučení jsem se obrátila na paní Brussmannovou a společně jsme se rozhodly, že budeme pracovat se mnou a tím budeme působit na dcerku. Už po prvním ošetření se chování dcerky otočilo a zase z ní byla hodná holčička. Kdyby mi to někdo řekl, tak bych tomu ani nevěřila, že po prvním ošetření může nastat takový obrat. Jelikož i já jsem měla hodně problémů, tak jsem začala docházet na toto ošetření pravidelně a hodně věcí se zlepšilo. Na ošetření budu docházet i nadále, protože se cítím skvěle."

Oldřich K., důchodce (kolena, krční páteř):

"Už po prvním ošetření jsem byl velmi překvapen, jak se mi zlepšila hybnost kolen a zmizela bolest a velmi se zlepšila hybnost a bolest krční páteře. Celkově se cítím velmi dobře."

 Vlasta K., v důchodu (bederní páteř):

"Po kraniosakrální terapii se cítím uvolněnější i ruka, kterou jsem měla po operaci mi méně otéká a méně bolí a celkově se člověk cítí lépe i psychicky a odpočatá. Měla jsem i velké problémy s bederní páteří a nyní nevím co je bolest zad."