Vaše zpětná vazba ....                                              Také byste se rádi podělili o své zkušenosti a třeba tím inspirovali ostatní? Napište mi krátkou referenci na mail a já ji sem ráda zkopíruji 

Lenka, 47 let, masérka  (potíže s krční páteří)

"Před 10-ti lety jsem měla úraz na kole, z něhož mi zůstaly problémy s krční páteří. Bolesti jsem se snažila zbavit protahovacím cvičením, parafínovými zábaly, elektroléčbou a klasickými masážemi, což zabíralo vždy jen na chvíli. Po 2 terapiích se mi hybnost krku tak výrazně zlepšila, že si bolest už vůbec neuvědomuji.  KST jsem vyzkoušela i kvůli onemocnění virózou, jelikož jsem nechtěla zůstat ležet doma, ale věnovat se práci. A pouze 1 ošetření mi stačilo k uzdravení, sice rýma ještě 2 dny doznívala, ale vůbec mě už neobtěžovala tak, jako v den KST.  Za vše tímto Ivance děkuji a těším se na další návštěvy, které mě dobíjí pozitivní energií. Z každé návštěvy jsem totiž odcházela jako znovuzrozená."

Petra (potíže s tenisovým loktem)

"Chtěla bych moc poděkovat paní Ivance, její terapie je úžasná. Již rok mám šílené problémy s tenisovým loktem, nejdříve jsem zkoušela klasickou léčbu (obstřiky,sádra,laser,kryo) pomohlo to jen dokud jsem byla na neschopence a po návratu do práce se to nejen vrátilo, ale dokonce zhoršilo. Byla jsem tak zoufalá, že jsem hledala cokoliv. Náhodou jsem narazila na kraniosakrální terapii a musím říct, že to opravdu zabralo. Člověk nesmí čekat zázrak hned napoprvé, ale postupně se zlepšuje nejen loket, ale celkově se cítím moc dobře. A i kdyby mně náhodou už nic nebolelo, tak na terapii budu chodit, protože je to prostě super."