Breussova masáž

Breussova masáž (BM) je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

BM je velmi relaxační a masírovaný se při ní často dostává do takzvaných stavů alfa, což občerství také jeho mysl. Právem ji lze přirovnat k meditaci.

Už po mnoho let má své místo mezi technikami, které jsou nejen efektivní v boji proti bolesti zad, ale patří i mezi masáže které působí opravdu velmi pozitivně na lidskou psychiku. 

Jedná se o jednoduchou masáž, která je velmi jemná a klidná a dá se tak použít i při akutních bolestech zad. Masáž se snad jako jediná provádí jemnou hmatovou technikou po páteři a dochází při ní k naprostému uvolnění mysli a těla. 

Při masáži je používán třezalkový olej (Nobilis Tilia), který nejenom vyživuje meziobratlové ploténky ale díky silnému prokrvení působí velmi efektivně na tyto bolesti.

Breussovou masáží páteře se oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla možnost opět nasát vodou. Dochází k nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Díky tomu lze pocítit uvolnění svalů po celém těle. 

Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru.   

Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. A to i díky působení v oblasti meridiánu močového měchýře.

Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Kontraindikace:

virová onemocnění, onkologická onemocnění, těhotenství, srdeční choroby

Se souhlasem Vašeho lékaře: vysoký krevní tlak a cukrovka

Délka masáže: 45 minut + 10 min zábal

Cena masáže: 800,- Kč